"Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren. Wydawnictwo Nasza Księgarnia.
Bardzo wciągająca książka, śmieszna, polecana przez drugoklasistów, na czele z Bartkiem :D
Opowiada o dzieciach, które przeżywają różne ciekawe przygody. Ta książka to najlepszy sposób na nudę.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz